Практично кожна жінка з перемінним успіхом застосовує на собі ту або іншу дієту. В основному, про дієти згадують напередодні свят, коли потрібно в стислі терміни привести себе в належну форму. Але, на жаль, дуже важко тривалий час зберігати вірність обраній системі живлення. Адже навколо стільки апетитних спокус!

Ми зібрали поради для тих, що худнуть і міфи, пов’язані з схудненням.

Чи часто ми серйозно замислюємося про те, яка їжа потрапляє на нашу тарілку? Адже, дійсно: ми це те, що ми їмо. Від дієти, якої ми дотримуємося, залежить не тільки наша вага, але і те, наскільки свіжою і пружною буде наша шкіра, якими густим і блискучим буде наше волосся (не кажучи вже про працездатність та емоційне тло). Дієта здатна вплинути навіть на рівень сексуального потягу.

Читайте також:  Продукти, які зміцнять ваш імунітет у сезон грипу та застуди

Кожен Новий рік ми опівночі загадуємо бажання, а вранці 1 січня починаємо життя «з чистого аркуша». Так чому б не почати Новий рік з правильно підібраної, усвідомленої дієти – як нового способу життя, який дає сили і надихає на нові життєві звершення.

Якщо ви хочете скинути зайву вагу, подумай, а чи треба Вам стільки обмежень?

Міф №1 – Запам’ятай, сувора ця дієта чи ні, вона не допоможе позбутися від надлишків жиру, якщо ти не будишь рухатися і займатися спортом. Будь-які обмеження в їжі призводять до зменшення м’язової маси, а жир не дуже поспішає піти зі свого місця! Тому про швидкі і голодні дієти краще забути. Більше рухайся і не сиди на місці!

Читайте також:  Лікар розповідає, коли затяжна хвороба є ознакою раку

Міф №2 – Вага і здоров’я речі взаємопов’язані! Надмірна вага і правда провокує деякі хвороби, але не варто сідати на жорсткі дієти! Зниження ваги покращує самопочуття лише на 10%!

Міф №3 – Коли дивишся на себе в дзеркало, то думаєш, як би зменшити собі талію або стегна? І відразу хочеться сісти на якусь дієту, лише б видалити ці недоліки? Не вір дієтам, націленим на певну частину тіла.

Джерело: МедікФорум