Вчені назвали чотири види продуктів, яких необхідно уникати в 2022 році для недопущення зайвої повноти. Напередодні Нового року багато хто ставить перед собою мету схуднути, в такому випадку знадобляться поради, що забезпечують можливість налаштуватися на успіх.

Новорічні свята традиційно пов’язані з рясним застіллям, поряд з цим багато чоловіків і жінки в наступному році мають намір вести здоровий спосіб життя. Зайва повнота турбує багатьох людей, але боротьба з нею вимагає значних зусиль. Швидко схуднути можна в тому випадку, якщо переглянути свій раціон і харчові переваги.

Є продукти, які можуть перешкоджати досягненню мети в плані позбавлення від зайвої ваги. Білий хліб наповнений переробленими вуглеводами, він є джерелом повноти. У ньому вкрай мало клітковини, необхідної для відчуття ситості, з цієї причини слід перейти на цільнозернові хлібобулочні вироби.

У другій групі знаходяться страви, приготовані зі значною кількістю рослинного масла шляхом обсмажування. Така їжа висококалорійна і не сприяє зменшенню ваги тіла, до того ж, в ряді випадків можливе ожиріння.

Необхідно враховувати генетичну схильність до повноти і вивести з раціону смажену їжу. Те ж відноситься до картопляним чіпсам і іншому фастфуду, подібні продукти сприяють збільшенню ваги.

Джерело: Eat This Not That!