В силу еволюції жінки вважають за краще більш теплу погоду і посилене опалення в приміщеннях. З цього приводу вони навіть сперечаються з чоловіками, яким хочеться більшої прохолоди.

Температура всередині приміщень – досить часта причина для сварок між чоловіками і жінками. Представники сильної статі хочуть прохолоди і наполягають на включенні кондиціонера, а жінкам хочеться, щоб приміщення було теплим.

І ось тепер вчені виявили, що в тваринному світі деякі самки природним чином тягнуться саме до більш високих температур, на відміну від самців. Це пояснюється вбудованими еволюційними відмінностями.

Дослідники з Ізраїлю вивчили 13 птахів і 18 кажанів для того, щоб визначити, чи існують у цих тварин якісь температурні розбіжності між статями. Дослідження вчених з Університету Тель-Авіва показало, що самці віддають перевагу більш низькі температури, ніж самки. І це призводить до того, що вони навіть розлучаються в певні періоди року.

Читайте також:  Відпустка без шкоди для здоров'я: як подорожувати, якщо у вас варикоз

Спостереження серед людей також раніше припускали, що чоловік і жінки по-різному сприймають температуру, і представниці прекрасної статі сильніше відчувають холод і через іншого метаболізму і виробництва температури тіла.

І ось тепер з’явилося гіпотетичне припущення про те, що все це здійснюється на еволюційному рівні. Жінки володіють різними температурними механізмами, які розвивалися протягом багатьох століть. Втім, багато пані нерідко переходять на холод при вступі в постклімактеричний період, пише The Daily Mail.