Правильне харчування і спорт важливі для схуднення, але більш важливо – це те, чим зайнятий мозок. Вчені з США визначили головний бар’єр до схуднення, пов’язаний з психологічним фактором.

Наукові фахівці Темпльського університету під егідою Центру досліджень ожиріння повідомляють, що невблаганне бажання перекушувати або з’їдати якісь страви може бути головною причиною, яка не дає схуднути. Люди їдять, відчуваючи як радісні, так і сумні емоції, але часто просто на автоматі, констатують вчені.

«Дослідження показують, що багато людей не можуть побороти свою звичку постійно щось їсти, через що і не можуть схуднути», – зазначила провідний експерт дослідження, доктор Еді Голдбахер.

Вчений заявила, що з такою прихильністю до смаку і текстурі їжі потрібно боротися. Для цього необхідно скорегувати психологічний аспект, пов’язаний з їжею. Доктор Голдбахер вважає важливим виховувати в собі звичку асоціювати позитивні емоції з різними подіями і зустрічами з людьми, а не з поглинанням продуктів. Експерт зазначила що найчастіше цього достатньо, щоб з успіхом схуднути.

Джерело: МедікФорум