Медики з Великобританії назвали поєднання трьох важливих речовин, які необхідні для підтримки здоров’я серця. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

За словами лікарів, здорове харчування є ключем до підтримки здоров’я серця, тому вкрай важливо для організму надходження необхідних речовин для стимулювання його роботи. Мало того, важливий орган допомагає підтримувати здорову вагу, кров’яний тиск і рівень холестерину.

Одним з ключових речовин у цьому відношенні є кальцій, що дозволяє крові згортатися нормально, регулюючи і м’язові скорочення. Він присутній в таких продуктах: молоко, сир, зелені листові овочі, соєві боби, тофу і горіхи.

Друге місце в цьому списку займає магній, завдання якого полягає у розслабленні артерії, що дозволяє тримати кров’яний тиск під контролем. Mg міститься в шпинаті, рибі, коричневому рисі, цільнозерновому хлібі, горіхах.

Румунське дослідження показало, що кориця здатна знижувати рівень тригліцеридів, які є одним з видів жиру в крові, що підвищує ризик розвитку ішемічної хвороби серця.

Пряність грає роль і в нормалізації загального рівня холестерину, перевищення якого збільшує ризик серцевого нападу. Важливо звернути увагу на тип кориці, щоб не перевищувати добову норму споживання. Важливо, щоб кожна чайна ложка містила не більше 5 грам кумарину.

Раніше ми розповіли про 15 простих порад щодо поліпшення роботи серця.