Вчені з’ясували, що здатне знизити ризик діабету на 40-47%. Деякі зміни в способі життя можуть привести до ефективних результатів.

У Британії проводиться найбільше дослідження профілактики діабету за останні 30 років. У ньому взяли участь понад 1000 осіб зі станом переддіабету. Фахівці з’ясували, що зниження ваги на 2-3 кг «значно» зменшує ризик розвитку діабету другого типу.

Добровольці займалися спортом, втратили вагу і підтримували його протягом двох років. Вчені відзначають, що на виникнення діабету впливає збільшення маси тіла.

При цьому експерти закликають худнути поступово: потроху знижувати кількість вживаних в день калорій. Так результат буде довгостроковим, передає Insider.

За словами фахівців, не варто створювати правил, що можна їсти, а що – ні. В першу чергу слід запобігти коливанням рівня цукру в крові: для цього необхідно їсти з інтервалом в 3-4 години.

Вчені сподіваються, що результати дослідження спонукають людей, які мають ризик діабету, змінити спосіб життя і поліпшити здоров’я.