Дослідники з США повідомили, що їм вдалося довести небезпеку повної відмови від сексу. Виявилося, що це здатне викликати порушення лібідо, а також інші зміни організмі людини.

Як вдалося з’ясувати експертам, тести показали, що регулярне інтимне життя важливе для людей, оскільки це дозволяє підтримувати в нормі функціональність органів, а також гормональний фон.

Раніше вважалося, що секс корисний для здоров’я, але як саме відмова від сексу позначається на організмі не уточнювалося. Тепер тести дозволили з’ясувати та оцінити всі ризики, які є в цьому випадку. Так, виявилося, що довга відсутність сексу викликає гормональні збої, зниження лібідо, а також негативно впливає на психіку людини.

Читайте також:  Пов'язаний із нюхом симптом може сигналізувати про початок деменції

Вся справа в тому, що при інтимній близькості продукуються гормони щастя ендорфіни. У випадку, якщо людина занадто довго буде відмовляти собі в інтимній близькості, то це буде призводити до того, що у неї може повністю зникнути бажання, що у свою чергу провокує різні проблеми зі здоров’ям.

Крім того, після довгого утримання під час сексу може також виникати неприємне відчуття. Це пов’язано з тим, що в організмі не спрацьовує належним чином, механізм порушення і не виробляється в достатній кількості змазка. Це все наслідки перерви в статевому житті. Це викликає ослаблення його стінок, що істотно ускладнює виникнення оргазму у жінок в майбутньому.

Читайте також:  Декілька змін з очима, які означають втрату здоров'я

Джерело: Медікфорум