Якщо ви зіткнулися з целюлітом, то знайте, що в цій ситуації знаходиться не ви одні. За статистикою, від цього косметичного дефекту страждає до 90% жінок у той чи інший період часу, тому дуже корисно буде відрізняти міфи, що стосуються целюліту, від фактів.

Целюліт викликається токсинами в організмі

Міф! Існує маса “новітніх” засобів лікування целюліту, що прибирають токсини з організму. Жодний не працює. Причина целюліту – проникнення підшкірного жиру через шари колагенових волокон або сполучної тканини під шкірою. Ці волокна можуть ослабнути через гормонів, сидячого способу життя і поганого кровообігу, але ніяк не через токсини.

Читайте також:  Нутриціолог назвав десерти, якими можна насолодитися, якщо високий холестерин

Жінки страждають від целюліту частіше за чоловіків

Факт! Це пов’язано з тим, що у жінок накопичується більше жиру навколо стегон, а сполучна тканина менш міцна і стійка. Від целюліту страждає всього близько 10% «товстошкірих» чоловіків.

З віком целюліт прогресує

Факт! У цьому відіграють певну роль гормони, тому що з віком організм жінки виробляє менше естрогену.

Целюліт знаходиться в генах

Факт! У деяких сім’ях простежується чітка спадковість в даному питанні. Існує навіть генетичний тест, що дозволяє визначити схильність до целюліту.

Целюліт розвивається тільки у жінок, які запустили свою фігуру

Міф! Зайва вага робить целюліт більш помітним, тому що чим більше жиру під шкірою, тим більший тиск на сполучну тканину. Але цей дефект проявляється у жінок з усіма іншими формами і пропорціями.

Читайте також:  Оніміння рук уві сні може вказувати на патологію

Фізичні вправи допомагають при целюліті

Факт! Регулярні фізичні навантаження сприяють підвищенню м’язового тонусу. Спорт не позбавить від целюліту, але зробить його менш помітним.

Кращий засіб від целюліту – кардіонагрузки

Міф! Біг і інші кардіо вправи допоможуть скинути зайву вагу, але вони не зроблять шкіру більш гладкою і пружною. Для цього потрібні вправи на розтяжку.

Креми для шкіри можуть побороти целюліт

Міф! Не вірте виробникам – у продажу не з’явилося ще жодного по-справжньому ефективного крему для лікування целюліту. Ні рецептурного, ні того, який вільно відпускається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
П’ЯТЬ СЕКРЕТІВ, ЯК ПОЗБУТИСЯ ЦЕЛЮЛІТУ

Читайте також:  Ось скільки калорій ви спалюєте під час ходьби

НАЗВАНІ ПРОДУКТИ, ВІД ЯКИХ РОСТЕ ЦЕЛЮЛІТ

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ