Якщо ви зіткнулися з целюлітом, то знайте, що в цій ситуації знаходиться не ви одні. За статистикою, від цього косметичного дефекту страждає до 90% жінок у той чи інший період часу, тому дуже корисно буде відрізняти міфи, що стосуються целюліту, від фактів.

Целюліт викликається токсинами в організмі

Міф! Існує маса “новітніх” засобів лікування целюліту, що прибирають токсини з організму. Жодний не працює. Причина целюліту – проникнення підшкірного жиру через шари колагенових волокон або сполучної тканини під шкірою. Ці волокна можуть ослабнути через гормонів, сидячого способу життя і поганого кровообігу, але ніяк не через токсини.

Жінки страждають від целюліту частіше за чоловіків

Факт! Це пов’язано з тим, що у жінок накопичується більше жиру навколо стегон, а сполучна тканина менш міцна і стійка. Від целюліту страждає всього близько 10% «товстошкірих» чоловіків.

З віком целюліт прогресує

Факт! У цьому відіграють певну роль гормони, тому що з віком організм жінки виробляє менше естрогену.

Целюліт знаходиться в генах

Факт! У деяких сім’ях простежується чітка спадковість в даному питанні. Існує навіть генетичний тест, що дозволяє визначити схильність до целюліту.

Целюліт розвивається тільки у жінок, які запустили свою фігуру

Міф! Зайва вага робить целюліт більш помітним, тому що чим більше жиру під шкірою, тим більший тиск на сполучну тканину. Але цей дефект проявляється у жінок з усіма іншими формами і пропорціями.

Фізичні вправи допомагають при целюліті

Факт! Регулярні фізичні навантаження сприяють підвищенню м’язового тонусу. Спорт не позбавить від целюліту, але зробить його менш помітним.

Кращий засіб від целюліту – кардіонагрузки

Міф! Біг і інші кардіо вправи допоможуть скинути зайву вагу, але вони не зроблять шкіру більш гладкою і пружною. Для цього потрібні вправи на розтяжку.

Креми для шкіри можуть побороти целюліт

Міф! Не вірте виробникам – у продажу не з’явилося ще жодного по-справжньому ефективного крему для лікування целюліту. Ні рецептурного, ні того, який вільно відпускається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
П’ЯТЬ СЕКРЕТІВ, ЯК ПОЗБУТИСЯ ЦЕЛЮЛІТУ

НАЗВАНІ ПРОДУКТИ, ВІД ЯКИХ РОСТЕ ЦЕЛЮЛІТ

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ