Дослідники знайшли способи жити довше. Для цього потрібно всього лише дотримуватися цих рекомендацій.

Лікарі клініки Майо що в Рочестері (США) з’ясували, як уникнути передчасної смерті. Перше на що радять звернути увагу – це артеріальний тиск. Чим воно ближче до норми, тим менше шансів отримати такі смертельно небезпечні захворювання як інфаркт або інсульт.

Крім того, основними заставами довголіття вчені вважають фізичну активність, здоровий спосіб життя і мінімум стресу. Щоб пожити довше потрібно хоча б 15-20 хвилин приділяти відпочинку і повністю розслаблятися. Медики радять освоїти методику глибокого дихання. Вважається, якщо сісти нерухомо і глибоко дихати, то це допоможе організму впоратися зі стресом.

Читайте також:  Дієтолог назвала недорогий овоч, який може знизити ризик інсульту на 24%

Також фахівці вважають, що на довголіття впливають добрі стосунки з близькими і позитивний настрій. Ці дві речі зменшують ризик хвороб серця і судин.

Лікарі рекомендують не відкладати в довгий ящик заняття спортом. Особливо він важливий для тих, хто веде сидячий спосіб життя. Корисні для серця і судин також інтенсивні аеробні вправи. Гімнастикою краще займатися чотири-п’ять разів на тиждень.

Чи не забули вчені і про шкідливі звички. Тим, хто бажає уникнути передчасної смерті, найкраще відмовитися від куріння і надмірного вживання алкоголю.

Найважливіше значення в довголітті грає і уважне ставлення до їжі. Лікарі радять стежити за їжею, більше вживати клітковину, менше жирного.

Читайте також:  Кардіолог назвала кращий варіант кави з ранку для серця та судин

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News