Вчені, що представляють Каролінський університет (США), розповіли про існування найстійкішої до ракових захворювань групи крові. Згідно з твердженням експертів, люди з II групою найменше схильні до онкології.

Наукові співробітники проаналізували медичну інформацію, яка належала кільком тисячам осіб, які звертаються до лікарні протягом 25 років.

За підсумками дослідження стало відомо, на виникнення раку впливають вживання спиртних напоїв і куріння. Люди, у яких I група крові, можуть зіткнутися з пухлинними захворюваннями. Вони повинні спостерігати за власним здоров’ям і не забувати про проходження огляду у медиків.

Варто нагадати, нещодавно доктор Олена Малишева розповіла, що люди, які мають різні групи крові, можуть зіткнутися з різними видами онкології. Наприклад, власники I групи крові схильні до раку товстої кишки, а у II – може виникнути рак шлунка.

У людей з III групою крові лікарі найчастіше виявляють пухлини в підшлунковій залозі. Медики відзначають, наявність зайвої ваги збільшує ризики розвитку недуги. Носії IV групи крові можуть зіткнутися з виникненням раку нирок.