Фахівці розповіли, про що свідчить сухість на ліктях. Згідно з їх твердженням, дана ознака може виявитися приводом сходити до медика.

Шкірні покриви на ліктях сигналізують про стан внутрішніх органів. Почервоніння, бляшки, свербіж і тріщини є приводом звернутися до лікаря.

При надмірній сухості і лущенню в області ліктів можна говорити про дерматологічному захворюванні, наприклад, псоріазі. Якщо сюди додалися почервоніння і свербіж, то дані ознаки сигналізую про іхтіоз, що вимагає термінового використання зволожуючих кремів-емоллієнтів. Не варто відкладати відвідування дерматолога.

До ендокринолога необхідно сходити на прийом, якщо довелося зіткнутися з сухістю і зморшкуватістю ліктів через позбавлення від зайвої ваги в результаті проблем з метаболізмом.

Читайте також:  Як COVID-19 проявляється у вакцинованих людей, розповів лікар

Якщо при сухості шкіри спостерігається зміна її кольору, то рекомендується сходити до лікаря. Дані ознаки можуть означати зменшення чутливості клітин до інсуліну.

Лікарі радять доглядати за шкірою за допомогою зволожуючих і захисних засобів навіть в тих випадках, коли в цьому немає необхідності.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News