Лазерна епіляція — ефективний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою випромінювання широкосмугового світла. Ця процедура має дві основні переваги в порівнянні з іншими методами позбавлення від рослинності:

 • за допомогою фотоепіляції волосяний фолікул руйнується, а значить волосся більше не може рости, тобто ефект досягається не на деякий час, а назавжди;
 • друга гідність процедури — безболісність: в процесі пацієнт може відчувати легкі поколювання та приємне тепло, при цьому ніяких неприємних відчуттів не спостерігається.

Принцип дії лазерної епіляції

Волосся при контакті з лазером в момент спалаху починає поглинати енергію (а саме його стрижень, що складається з меланіну). Перетворюючи отриманий імпульс в тепло, волосяна цибулина нагрівається до температури руйнування. Таким чином, через кілька днів волосся просто випадає, оскільки його фолікул спалений та більше не живить його.

Головна особливість фотоепіляції полягає в тому, що коли волосся не пігментоване (в ньому немає меланіну, що поглинає енергію), вплив світла не приносить бажаного результату (тобто сиві або дуже світлі локони не можуть бути прибрані за допомогою даної процедури). Але навіть «пушкове» або навпаки грубе щетиноподібне темне волосся піддається впливу дуже ефективно. Лазерна епіляція користується популярністю як серед жінок, які втомилися від постійного гоління, шугаринга, воскових смужок, так і чоловіків, які страждають від роздратування шкіри після гоління або естетичного дискомфорту через занадто густу рослинність на деяких частинах тіла. Варто врахувати, що чоловікам через активне вироблення тестостерону може знадобитися більше процедур, ніж жінкам.

Переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція

Варто виділити наступні переваги фотоепіляції:

 • мінімальна травматизація шкірних покривів;
 • відсутність контакту зі шкірою;
 • неможливість інфікування;
 • малий час, що витрачається на проведення сеансу;
 • додаткове омолодження шкіри.

Протипоказання до процедури

Незважаючи на те, що фотоепіляція повністю безпечна для здоров’я, деякі обмеження її проведення все-таки є:

 

 • вагітність, період лактації;
 • оволосіння, пов’язане з порушенням в роботі ендокринної системи;
 • порушення цілісності покриву шкіри на оброблюваній ділянці;
 • тривале роздратування після гоління;
 • варикоз;
 • цукровий діабет;
 • свіжий загар (через велику кількість меланіну в шкірі можуть виникнути термічні пошкодження, оскільки енергія буде активно поглинатися шкірним покривом, який насичений зазначеним пігментом).

Підготовчі дії

Підготовка до лазерної епіляції дуже проста: за кілька днів до процедури варто поголити оброблювані ділянки (час до процедури залежить від характеру обробленої ділянки та структури волосся — після консультації лікар-косметолог підкаже точний час, коли варто поголити волосся).

Це дуже важливий момент і не варто ним нехтувати, адже для хорошого результату необхідно, щоб волосся знаходилось в стадії росту, а його довжина була близько 1 мм. Також не варто користуватися скрабами або кремами безпосередньо перед проведенням фотоепіляції — всі необхідні засоби будуть нанесені в кабінеті косметолога.

Лазерна епіляція в Києві

Лазерна епіляція

Якщо вдавно мрієте про гладку шкіру, але втомилися від постійного гоління або хворобливих процедур, які доводиться проводити на регулярній основі, записатись на прийом до лікаря-косметолога можна на сайті https://anacosmo.ua/meditsinskaya-kosmetologiya/lazernaya-epilyatsiya-i-fotoepilyatsiya/. Висококваліфіковані лікарі-косметологи з великим досвідом безпомилково оберуть режим та тривалість впливу лазерних променів. Тому ви можете бути впевнені в бездоганній якості фотоепіляції та безболісності процедури.

Читайте також:  Поширені дерматологічні проблеми про які потрібно знати