За статистикою, представниці прекрасної половини людства з високим IQ живуть менше своїх менш інтелектуальних ровесниць.

За словами вчених, розумні жінки більше схильні до стресу, так як змушені поєднувати престижну роботу, що вимагає великої віддачі, з домашніми клопотами. В результаті у цих дам майже не залишається часу на повноцінний відпочинок, і їх організм працює на межі можливостей.

Водночас розумні чоловіки з цією проблемою не стикаються. Вони фокусуються лише на свої інтереси і захоплення, і тому у них більше можливості відновитися після важкого робочого дня.

У своєму виступі професор Володимир Ансимов звернув увагу, що за весь час існування Нобелівської премії (а вона була заснована в 1833 році) середній вік лауреатів поступово зростає, і їх тривалість життя довше, ніж у академіків, які, в свою чергу, обганяють з цього показником професорів, і т.д.

«Сучасні люди живуть довше предків. Якщо брати дані про народжених в 1906 і 1922 роках, у останніх біологічний вік сильніше відстає від фактичного. До слова, така тенденція спостерігається і зараз », – зазначив експерт.

За рік тривалість життя людей як біологічного виду збільшується всього на три місяці, що підтверджується результатами різних досліджень. «Це один з викликів сучасності», – заявив учений. Правда, жінки з високим IQ все одно не можуть похвалитися довголіттям.
 
Факт у тему:

Читайте також:  Скільки яєць корисно і коли вони починають нам шкодити

Цікаво, що здоров’я чоловіків безпосередньо залежить від інтелекту його життєвої супутниці. Це з’ясували шведські вчені, опублікувавши результати дослідження півтора мільйона сімейних пар.

Експерти відзначили, що представниці слабкої статі не тільки облаштовують сімейний побут, а й відповідають за саму атмосферу в будинку. При цьому чим жінка розумніша, тим краще вона виконує ці «обов’язки».

На жаль, зворотного зв’язку між розумним чоловіком і станом здоров’я його дружини вчені не виявили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗАКОНИ ДОВГОЛІТТЯ

ЖІНКАМ ПОТРІБНО СПАТИ ДОВШЕ