ГоловнаНовини Здоров'яВчені: розумним жінкам закритий шлях до довголіття

Вчені: розумним жінкам закритий шлях до довголіття

За статистикою, представниці прекрасної половини людства з високим IQ живуть менше своїх менш інтелектуальних ровесниць.

Розумна жінкаЗа словами вчених, розумні жінки більше схильні до стресу, так як змушені поєднувати престижну роботу, що вимагає великої віддачі, з домашніми клопотами. В результаті у цих дам майже не залишається часу на повноцінний відпочинок, і їх організм працює на межі можливостей.

Водночас розумні чоловіки з цією проблемою не стикаються. Вони фокусуються лише на свої інтереси і захоплення, і тому у них більше можливості відновитися після важкого робочого дня.

У своєму виступі професор Володимир Ансимов звернув увагу, що за весь час існування Нобелівської премії (а вона була заснована в 1833 році) середній вік лауреатів поступово зростає, і їх тривалість життя довше, ніж у академіків, які, в свою чергу, обганяють з цього показником професорів, і т.д.

«Сучасні люди живуть довше предків. Якщо брати дані про народжених в 1906 і 1922 роках, у останніх біологічний вік сильніше відстає від фактичного. До слова, така тенденція спостерігається і зараз », – зазначив експерт.

За рік тривалість життя людей як біологічного виду збільшується всього на три місяці, що підтверджується результатами різних досліджень. «Це один з викликів сучасності», – заявив учений. Правда, жінки з високим IQ все одно не можуть похвалитися довголіттям.
 
Факт у тему:

Цікаво, що здоров’я чоловіків безпосередньо залежить від інтелекту його життєвої супутниці. Це з’ясували шведські вчені, опублікувавши результати дослідження півтора мільйона сімейних пар.

Експерти відзначили, що представниці слабкої статі не тільки облаштовують сімейний побут, а й відповідають за саму атмосферу в будинку. При цьому чим жінка розумніша, тим краще вона виконує ці «обов’язки».

На жаль, зворотного зв’язку між розумним чоловіком і станом здоров’я його дружини вчені не виявили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗАКОНИ ДОВГОЛІТТЯ

ЖІНКАМ ПОТРІБНО СПАТИ ДОВШЕ