Відомий стоматолог рекомендує всім, хто хоче мати білосніжну голлівудську посмішку, налягати на темний шоколад, сир і полуницю. На його думку, саме ці продукти харчування сприяють білизні зубів.

На думку доктора Гарольда Катца, темний шоколад ідеально підходить для створення голлівудської усмішки, так як він містить речовину теобромін – алкалоїд, що зміцнює емаль зубів. Чим міцніша зубна емаль, тим менша загроза руйнування зуба, так само як і втрати білого кольору. На жаль, молочний шоколад, у якого куди більше прихильників, не допомагає зберігати білизну зубів і навіть призводить до виникнення запаху з рота, так як він містить цукор і молоко.

У зеленому чаї є таніни, що запобігають появі плям на білих зубах. Це досягається завдяки тому, що таніни не дають бактеріям “приклеюватися” до зубів. У цьому напої також містяться поліфеноли, які сприяють боротьби з підвищеною кислотністю в роті і з бактеріями. Нарешті, вживання зеленого чаю підвищує рівень фтору, що захищає зубну емаль від ерозії.
 
Що до полуниці, то в ній міститься яблучна кислота – фермент, активно очищающий зуби від цяток і сприяє появі голлівудської посмішки. Терту полуницю можна змішати з харчовою сіллю, отримавши відмінний натуральний продукт для відбілювання зубів. А ось у інших ягід подібного ефекту не спостерігається. Більш того, деякі ягоди навіть шкодять зубам.
 
Нарешті, сир здатний підняти pH-рівень в ротовій порожнині, зробивши її менш кислотною. Отже, ризик знебарвлення зубів і ерозії емалі скорочується. У сирі також є кальцій, що зміцнює і оздоровляє зуби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-10 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ЗАБАРВЛЮЮТЬ ЗУБИ

6 БЕЗНЕВИННИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ПСУЮТЬ ЗУБИ