Фізично здорові учні початкових класів мають вищий рівень концентрації та якість життя. Вони мають більше шансів вступити до шкіл з поглибленим вивченням предметів. Такі дані надали вчені Мюнхенського технічного університету.

У дослідженні взяли участь 3285 дівчаток і 3248 хлопчиків. Вчені оцінювали фізичну силу та витривалість дітей, їх здатність до концентрації та якість життя, пов’язану з показниками здоров’я.

Вчені встановили, що з вищому фізичному рівні підготовки, діти могли краще концентруватися. Також покращувалася і якість їхнього життя.

При цьому хлопчики показали найкращі результати у фітнес-тестуванні, а дівчатка краще концентрувалися та мали більш високий показник якості життя. Водночас, діти з ожирінням мали найгірші показники, ніж діти з нормальною або недостатньою масою тіла. Гіршою була і їхня загальна якість життя.

«Учні початкових класів з гарною фізичною підготовкою та гарною здатністю концентруватися з більшою ймовірністю зможуть вступити до класів з поглибленим вивченням предметів», — розповідає професор Ренате Оберхоффер-Фріц, завідувач кафедри профілактичної педіатрії Мюнхенського технічного університету.

Вона додала, що дітям важливо надавати всеосяжні можливості для занять спортом.

Джерело: ScienceDaily