Вчені з Оксфордського університету розробили унікальні таблетки для підвищення активності мозку. Препарат підсилює розумові здібності людини шляхом прискорення когнітивних функцій.

Вчені поки не розкривають секрет виготовлення унікальної таблетки. Відомо тільки, що препарат стимулює мозок, збільшуючи рівень гістаміну. Крім цього активна речовина впливає безпосередньо на нейротрансмітери, що покращує логічне мислення. В результаті людина відчуває прилив бадьорості і здатний вирішувати навіть складні завдання.

Поліпшується короткочасна пам’ять і здатність аналізувати ситуацію і швидко приймати рішення. Поки препарат для посилення розумових здібностей не пройшов клінічні випробування, тому рано говорити про його застосування на людях. Також вчені не виключають ряд побічних ефектів: проблеми зі сном, когнітивні розлади через надлишок інформації і психоз.

Не варто забувати, що навіть при вдалих випробуваннях, унікальна таблетка з’явиться не у всіх країнах, оскільки вона є допінгом. Подібний вид препаратів заборонений в більшості сучасних держав. Все ж препарат може використовуватися для лікування людей, які страждають від дегенеративних захворювань мозку.