Для того, щоб визначити, що саме забезпечує приплив еротики в сновидіння, американські психологи провели експеримент за участю 670 здорових осіб.

Учені вирішили знайти відповідь на питання про те, що дозволяє бачити сни еротичного змісту, повідомляє мережеве видання «ВладТайм». Фахівці встановили: на градус чуттєвості уві сні впливає поза сплячої людини.

До експерименту були залучені 670 студентів без вроджених захворювань і без порушень в статевій системі. Робота з ними показала: бачити еротичні сни схильні ті, хто спить, лежачи на животі. Таких, до речі, вчені нарахували всього 5%.

Поки дослідники не можуть дати чіткого пояснення того, чому саме сон на животі забезпечує пікантні мрії. Але деякі гіпотези на цей рахунок все ж висунули. Згідно з однією з них у такому положенні тіла відчутніше виявляється приплив крові до статевих органів, що в кінцевому підсумку і стимулює сновидіння в чуттєвому ключі аж до отримання оргазму. За іншою версією, у положенні лежачи на животі стискуються легені, що викликає легку асфіксію і подальшу сексуальну розрядку.

Зазначимо, що сон на животі оцінюється терапевтами як не найкраща для здоров’я. У такому положенні у сплячої людини виникає неправильний тиск на всі внутрішні органи, це шкідливо для хребта і для дихальної системи, кажуть експерти. Крім того, подібне становище тіла провокує появу зморшок на шкірі обличчя.

Джерело: МедікФорум