Вчені виявили високоефективний продукт харчування, що знижує ризик смерті на 39%. Він вкрай корисний для організму людини, так як припиняється розвиток хронічних захворювань.

Протягом тривалого наукового експерименту, в якому брали участь 7200 осіб, фахівці звертали увагу на харчові переваги добровольців. Інтерес дослідників викликали волоські горіхи, так як багато хто з учасників спостережень вживали їх фактично кожен день.

Названий продукт вкрай корисний для людського організму, причому він має цілющі властивості, відзначають вчені. Спостереження проводилися п’ять років, після чого дослідники підвели підсумки експерименту.

Вони з’ясували, що при щоденному вживанні 28 грамів волоських горіхів значно знижується ризик ранньої смерті від хвороб серця. За весь період спостережень померли 323 людини, причому 80 чоловіків і жінок померли через захворювання серця.

Фахівці зробили висновок, що при щоденному вживанні не менше 90 грамів волоських горіхів відбувається значне зниження ризику раннього летального результату від негативних факторів, включаючи онкологію і ураження серця. Названий продукт зміцнює здоров’я людини і продовжує життя.