Завдяки пиття кави ризик передчасної смерті може знижуватись на 27%, встановили дослідники.

Профілактика хвороб серця є одним із найкращих способів збільшити тривалість життя. Нове дослідження показало, що кава є одним із найкращих натуральних засобів, що перешкоджають розвитку серцевих патологій, пише Express.

«Кава може збільшити вашу тривалість життя, знизивши ризик серцевих захворювань. Чорна кава у такий спосіб здатна зменшити ризик смерті на 27 відсотків», – повідомив Європейський журнал профілактичної кардіології (European Journal of Preventive Cardiology).

Також, за даними журналу, дослідниками було виявлено, що кава без кофеїну, мелена та розчинна кава можуть знизити ризик смерті на 14, 27 та 11 відсотків відповідно. Результати вчених показують, що споживання меленої, розчинної кави та кави без кофеїну в легкій та помірній мірі пов’язане зі зниженням частоти серцево-судинних захворювань та смертності від серцево-судинних захворювань. На думку фахівців, таку звичку слід розглядати як частину здорового способу життя.

Читайте також:  Розгадана загадка розумних довгожителів

Вчені визначили «оптимальну кількість чашок», корисну для підтримки серця та судин.

“Дослідження показало, що достатньо вживати від двох до трьох чашок кави на день”, – поінформував European Journal of Preventive Cardiology.

Повідомляється, що висновки вчених ґрунтуються на аналізі інформації про понад 449 000 пацієнтів віком від 40 до 69 років. Ці піддослідні докладно опитувалися з приводу того, скільки кави вони випивають щодня, а також який кавовий напій віддають перевагу.