Кожній людині вкрай важливим є продовження молодості і збереження здоров’я. Вчені з Каліфорнійського університету в США відкрили новий ефективний спосіб, що дозволяє залишатися молодим, вони змінили концентрацію плазми крові.

Дослідники провели досліди на лабораторних мишах похилого віку. Фахівці вивчили стан плазми, замінивши 50% даного складу на суміш з альбуміну і фізіологічного розчину. Такий спосіб забезпечив заміну білка, який втрачається з віком. В даному випадку відбувається омолоджуюча дія на головний мозок, це ж відноситься до печінки і м’язової групи.

У попередньому дослідженні та ж група вчених рухалася іншим шляхом, змішуючи кров молодих і старих мишей. Нове дослідження показало, що немає необхідності використовувати кровоносний склад юних гризунів, так як досить змінити концентрацію плазми крові старих мишей.

Читайте також:  Вчені Англії виділили групу продуктів, які знижують кров'яний тиск

Відносно людини дослідники відзначають, що склад плазми змінюється за допомогою спеціальної процедури під назвою плазмоферез. В даний час проводяться клінічні випробування з метою поліпшити стан здоров’я літніх людей і мінімізувати наслідки вікових змін.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News