Спілкування з людьми, у яких є лишня вага, може призводити до появи зайвих кілограмів. Ожиріння володіє ознаками інфекційного захворювання, тобто, ним можна заразитися, – про це заявили дослідники з Університету Південної Каліфорнії.

Медики проаналізували дані дітей (1 000 осіб), які живуть зі своїми батьками на військових базах США. У результаті був зроблений висновок: у тих, хто багато спілкується з огрядними людьми, з більшою ймовірністю зросте власна маса тіла.

«З урахуванням віку, доходу і навіть військового звання було виявлено, що члени сімей з більшою ймовірністю мали надлишкову вагу, якщо дорослі служили на базі з більш високим рівнем ожиріння серед службовців», – заявили автори дослідження.

Читайте також:  Усього один поживний елемент здатний продовжити життя

За словами вчених, відносини між людьми можуть сприяти формуванню шкідливих для здоров’я звичок, у зв’язку з якими розвиваються повнота і ожиріння. В їх дослідженні в різних місцях частка підлітків, які мали зайву вагу, змінювалася в залежності від їх дорослого оточення (батьків, друзів родин, сусідів), що мали проблеми з вагою.

Зазначимо, що інше дослідження, проведене в США, показало, що навіть невелике відхилення від норми ваги може провокувати глибокі зміни в роботі внутрішніх органів, підвищуючи ризик різних захворювань. Експерименти показали, що людям достатньо набрати на 3 кг за місяць, щоб в їх організмі зріс рівень запалення.

Читайте також:  Чому ви завжди почуваєтеся втомленим, навіть якщо спите достатньо

Джерело: MedikForum