Відкриття інструменту боротьби з тяжкими алергічними реакціями належить вченим з Орхуського університету (Данія). Завдяки йому людство зможе подолати цей недуг, який вражає мільйони людей по всьому світу.

Дослідники отываскали спосіб знизити активність імуноглобулінів IgE, які і організовують імунну відповідь на подразник, який відомий нам, як алергічна реакція. Часто «війни» імунітету так проявляють активність, що розвивається вкрай важка алергія, яка здатна навіть вбити.

Однак, данським фахівцем вдалося знайти спосіб, як ізолювати IgE і тим самим запобігати реакції імуноглобулінів з двома типами імунних рецепторів – CD23 та FceRI.

У 90% випадків вченим вдалося повністю нейтралізувати алергічну реакцію.

Відомо, що антитіла, які назвали 026 sdab ще не пройшли всі встановлені дослідження. Але відкриття данців світове медичне співтовариство вважає дуже перспективним. Якщо все буде благополучно, то надалі фахівці зможуть синтезувати речовини, які позбавлять людей від алергічної реакції.

Перші лабораторні тестування показали, що антитіла за 15 хвилин дозволяють на 40% знизити рівень імуноглобулінів, а при більш тривалій терапії і зовсім позбавити від алергічної реакції.

Джерело: 7mednews