Вживання лимонного соку може певною мірою покращувати здоров’я, для цього рекомендується додавати лимонний сік або скибочки лимона в воду для пиття.

Додавання лимонного соку в помірно гарячу або холодну воду і вживання цієї рідини протягом дня може давати багато позитивних ефектів, від втрати ваги до поліпшення стану шкіри і зміцнення імунної системи, констатують фахівці.

Підтримує організм гідратованим. Не всім людям подобається смак простої води, але з додаванням лимона вона може стати одним з улюблених напоїв (тільки не забувайте берегти зуби від кислоти). Хороша гідратація завдяки питтю води підтримує активну роботу імунної системи.

Забезпечує вітаміном С. Лимонний сік дуже багатий вітаміном С, який, в свою чергу є потужним антиоксидантом, що захищає клітини від пошкоджень.

Допомагає схуднути. Багато людей, яким доводилося худнути, стверджують, що питна вода з лимоном допомагає скинути вагу. Смак лимонної води може допомогти зупинити тягу до нездорових закусок, в той час як гідратація допомагає схуднути в цілому за рахунок активізації метаболізму. Один із способів – поміняти вживані за день солодкі напої на воду з лимоном.

Покращує стан шкіри. Вживання води з лимонним соком сприяє профілактиці сухості, що сприяє зморшкам і запалення. До того ж стан і вид шкіри можуть поліпшуватися завдяки вітаміну С.

Допомагає травленню. Деякі дані говорять, що пиття теплої води з лимоном активізує травну систему, перистальтику – таким чином, перешкоджає застійним явищам в кишечнику, запору.

Допомагає запобігти камені в нирках. Лимонна кислота допомагає руйнувати дрібні камені, в той час як вживання води підтримує процеси детоксикації і виведення каменів з тіла.