Дослідники знайшли зв’язок між гормонами, емоціями, інтелектом, стресом і чоловічим облисінням.

Співробітники французького Національного інституту здоров’я та медичних досліджень провели дослідження за участю чоловіків і жінок середніх років. Вони сканували голови людей до і після статевого акту.

В ході своєї наукової роботи фахівці виявили безліч цікавих речей. По-перше, виявилося, що у чоловіків з високим інтелектом після сексу велика частина головного мозку переходить в стадію спокою, практично повністю припиняється мислення.

По-друге, ті чоловіки, які мають супутниць життя з багатим сексуальним минулим, мають відмінний гормональний фон, від тих чоловіків, у яких в подругах скромниці. Це безпосередньо пов’язано з втратою волосся з віком.

Читайте також:  Лікар попереджає про «фатальний» ризик побічних ефектів парацетамолу

Як пояснюють автори дослідження, у таких чоловіків вище вироблення тестостерону, який згодом перетворюється в простагландин D2. Саме цей гормон винен в тому, що волосяних фолікул на голові у чоловіка стає менше, нове волосся перестає рости, а старе випадає.

Вчені вважають, що важливим фактором також є емоційний стрес. Щоб зупинити процес облисіння потрібно жити в позитивній атмосфері, регулярно займатися сексом з постійною партнеркою, отримувати якомога більше компліментів від жінок. Це допоможе знизити рівень тестостерону і зберегти волосся на голові.