Поширена думка що “дівчатка” люблять “поганих хлопчиків”. Однак нове дослідження британських вчених виявило інші переваги жінок при виборі партнера.

В ході дослідження вчені показували жінкам фотографії чоловіків і розповідали про те, як вони поводяться в певних ситуаціях, наприклад, проходячи повз бездомного. Так, деякі молоді люди, за версією дослідників, дивилися в телефон, інші – купували бутерброди нужденним. Після цього жінки повинні були вибрати, з яким чоловіком вони хотіли б зустрітися.

Найбажанішими виявилися молоді люди, які проявляли співчуття. Вчених це не здивувало, так як жінка проектує на себе ставлення чоловіків до інших людей, пише Профиль. І якщо він добре ставиться до оточуючих, то найімовірніше буде добрий, чуйний і уважний з нею. Також для жінки це знак, що чоловік буде хорошим батьком.

Упередження, що жінки віддають перевагу “поганим” чоловікам, на думку вчених, має під собою підставу. Жінці потрібен час, щоб усвідомити, з ким вона має справу. Але в підсумку, стверджують дослідники, добро все одно перемагає.