ГоловнаНовини Здоров'яВченими відкрита нова шкідлива сторона алкоголю

Вченими відкрита нова шкідлива сторона алкоголю

Дослідники знайшли чергове підтвердження того факту, що люди недооцінюють небезпеку, яка витікає від спиртного, для їх здоров’я. Алкоголь небезпечніший, ніж було прийняти думати до теперішнього часу, заявили вчені.

Алкоголь

Журнал The Lancet опублікував отримані науковцями дані, які рішуче спростовують припущення того, що спиртне в помірних дозах може бути корисним для серця і судин. У публікації журналу повідомляється, що представники науки виявили нові відомості, що стосуються негативного впливу спиртних напоїв на людський організм.

Отримані вченими дані говорять про те, що стосовно алкоголю не може бути поняття про якусь корисну для здоров’я міру.

Читайте також:  Які продукти не можна розігрівати в мікрохвильовці?

«Безпечного порогу споживання не існує. Чим більше людина п’є, тим вище ризик інсульту, серцевої недостатності та інших хвороб, які можуть призвести до летального результату», – наводиться думка дослідників в The Lancet.

До цього вчені вже спростовували іншу популярну теорію про алкоголь, доводячи, що вживане у вечірній час спиртне сильно знижує якість нічного сну, причому для негативного ефекту достатньо незначної кількості алкоголю. Також фахівцями було зроблено заяву про те, що при систематичному вживанні алкоголю порушується робота передсердь і клітин шлунка, а також зростає кількість небезпечних бактерій в кишечнику.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News