В останні роки в усьому світі зростає число смертей, пов’язаних з алкоголем – гине більше людей, ніж в ДТП.

Згідно зі статистикою, найчастіше люди у всьому світі помирають від хвороб серцево-судинної системи, онкології і так званих «зовнішніх причин». До останніх відносяться різні аварії, нещасні випадки, отруєння і так далі.

Що стосується показників смертності від хвороб, то в лідерах залишаються інфаркти, інсульти, серцева недостатність, онкологічні захворювання, інфекції. Але фахівців турбує, що все більше людей гинуть з вини алкоголю – за рік він забирає життя близько трьох мільйонів чоловік, причому, за приблизними оцінками. В реальності ж ця цифра може бути набагато вище, адже алкоголь може провокувати розвиток і загострення багатьох хвороб, а, крім того, стає «винуватцем» нещасних випадків і аварій.

Читайте також:  5 ранніх симптомів деменції, які виявляються у повсякденному житті

На даний момент число смертей від алкоголю в світі вище, ніж кількість загиблих в ДТП або в результаті злочинів. Більше 70% померлих від алкоголю чоловіки, причому, найчастіше молодого і середнього віку. Близько 15% смертей від алкоголю припадає на молодих людей, також серед жертв чимало підлітків.

І це не всі сумні новини – в світі також зростає число залежних від алкоголю, як серед чоловіків, так і серед жінок. При цьому більше двох мільярдів чоловік щодня випивають більше рекомендованої норми алкоголю, тобто, більше одного келиха вина для жінок і двох – для чоловіків.

Читайте також:  Що буде з вашим здоров'ям, якщо не до кінця відмити посуд від миючого засобу