Якщо Ви хочете бути успішним, доведеться повірити в удачу. Це твердження довели американські вчені, які провели дослідження феномену фортуни.
 

В результаті експериментів, проведених психологами з University of California і Columbia University, виявлено, що згідно з уявленнями про удачу, людей можна розділити на два табори: стабільні і швидкоплинні. Як випливає з назви, перша група складається з тих, хто відчуває, що удача є стабільним, досить постійним явищем – людині в житті або пощастило, або не пощастило. Здебільшого ці люди думають, що їм у житті “везе”. Люди, які вважають удачу явищем скороминущим, були схильні вірити, що їй властиві непередбачувані злети і падіння.
 
Найцікавішим в цьому дослідженні було те, як переконання учасників про успішність впливають на їх прагнення до успіху. Люди, які сприймають свою удачу як щось стабільне, як правило, мають значно вищий рівень прагнення до успіху, ніж ті, хто розглядають її як тимчасовий феномен. Частково зв’язок між удачею і мотивацією досягнення пов’язана з тим, що люди, котрі володіли переконаністю щодо стабільності удачі, більшою мірою відчували контроль над ситуацією. І це має сенс: якщо Ви вважаєте, що удача постійна і поширюється на всі сфери Вашого впливу, Ви з найбільшою ймовірністю будете наполегливо рухатися до мети. Якщо ж удача, по-Вашому – явище швидкоплинне, Ви можете замислитися “Який сенс, якщо вона відступить?”, І цей скептицизм ефективно підірве Ваше бажання бути наполегливим.
 
Враховуючи результати дослідження, варто задуматися про те, чим удача є для Вас, так як це насправді може бути ключем до поліпшення Вашого життя. Бачення удач і падінь як неконтрольованого Вами явища істотно знижує ймовірність Вашого майбутнього успіху. Набагато корисніше прийняти світогляд Томаса Джеферсона, який одного разу написав: “Я вірю в удачу; чим більше я працюю, тим більш щасливим стаю”.
 
Досить просте по конструкції, це дослідження містить важливий елемент, над яким варто задуматися. У глибині душі чим ми вважаємо удачу? Якщо ми можемо засвоїти уявлення про неї як постійний феномен, ми можемо не тільки стати максимально щасливими, але і досягти максимальних успіхів у житті. Ви вже переконані, що Вам щастить?

Читайте також:  Способи контролювати високий кров'яний тиск без ліків підказали лікарі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗВИЧКИ ДОПОМАГАЮТЬ ДОСЯГТИ УСПІХУ

УСПІХ ЛЮДИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЛЬОРУ ЙОГО ОЧЕЙ

ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, В ЧОМУ СЕКРЕТ ЩАСТЯ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News