Якщо ви хочете зробити мозок більш здоровим, а інтелект більш розвиненим, то відмовтеся від названих нижче продуктів харчування. Такі рекомендації можна зробити на основі численних наукових досліджень.

Зокрема, уникайте вживати продукти харчування, що пройшли інтенсивну переробку. Вони насичені сіллю, жиром і цукром, у них мало корисних нутрієнтів. Ці продукти пригнічують функціонування мозку і призводять до появи зайвих кілограмів. Відмовтеся від локшини, чіпсів, готових обідів і соусів. Скажіть «ні» їжі, що містить транс-жири. Це насичені жири, які впливають на функціонування мозку. Прагніть вживати менше штучних трансжирів, які є в упакованих продуктах харчування начебто печива і тортів.

Читайте також:  Хворе серце смертельніше за рак – як захистити себе залежно від віку

Буде краще зменшити вживання рафінованих вуглеводів. Самим очевидним їх представником є цукор. Злаки, які пройшли інтенсивну переробку начебто пшеничного борошна можуть бути ще одним прикладом «нехороших вуглеводів». В організмі вони дуже швидко перетравлюються, підвищуючи рівень цукру та інсуліну в крові. Вживайте менше алкоголю, оскільки він впливає на функціонування нейротрансміттерів. Крім того, у любителів спиртного відзначається нестача вітаміну B1, що призводить до розладів мозку.

В цілому, краще виключити з раціону всі напої, що містять цукор, включаючи енергетики, соки і газовані напої. Всі вони негативно впливають на мозок. Якщо ви вживаєте багато подібних напоїв, то ризик розвитку старечого недоумства виростає. Крім того, вони збільшують артеріальний тиск і викликають ожиріння.

Читайте також:  Чому темніє в очах при підйомі з дивана

Джерело: МедікФорум