Мільйони людей у всьому світі страждають від високого кров’яного тиску. Гіпертонію часто називають “тихим вбивцею”, оскільки зазвичай ніяких її зовнішніх ознак немає. Проте захворювання вважається одним з головних факторів ризику серцевого нападу або інсульту.

Найкращий спосіб тримати тиск під контролем-вести здоровий спосіб життя. Коли справа стосується дієти, що допомагає знизити тиск, а заодно і поліпшити стан судин, досягти результату під силу одному простому продукту – фісташкам.

Серед усіх видів горіхів вони мають найбільш сприятливий дієтичний склад, говориться в дослідженні, опублікованому в NLM.

Вчені проаналізували вплив фісташок на артеріальний тиск, рівень холестерину і здоров’я кровоносних судин. Огляд показав, що щоденне вживання цих горіхів знижує систолічний (верхній) тиск на 1,82 мм / рт. ст., а діастолічне (Нижнє) на 0,8 мм/рт. Головна умова-фісташки повинні бути несолоними.

Горіхи також є потужним джерелом амінокислоти, відомої як L-аргінін, яка може запобігти затвердіння артерій і утворення тромбів. Крім того, фісташки знижують рівень холестерину. Згідно з дослідженням, рівень ЛПНЩ (“поганого” холестерину) впав на 25% після трьох тижнів вживання горіхів.