Через високу затребуваність та велику популярність пластичних операцій, створюється все більше методик, які спрямовані в бік малої інвазивності і високої ефективності. Сучасна пластична хірургія розвивається швидкими темпами. Клініка пластичної хірургії та косметології Genesis має все необхідне обладнання, і слідкує за модними тенденціями, новітніми розробками в сфері краси, корекції тіла та обличчя.

Сучасні методики у пластичній хірургії та косметології

Якщо раніше для корекції тіла та зайвої ваги використовували протоколи з видаленням жиру, то зараз в цій сфері розробили ряд нових мало травматичних методик. Вони дозволяють не тільки усунути зайві жирові клітини але і поліпшити форму тіла, надавши йому спортивного рельєфу.

Нові методики в пластичній хірургії:

  • Кріоліполіз. Це точкове замороження жирових клітин. Найчастіше цей метод застосовується не тільки для видалення жиру в області живота, але і для опрацювання рельєфу. Завдяки можливості точкового втручання, вдається створити фактуру, спортивну фігуру з видимими м’язами та красивим пресом.
  • Методики підтяжки обличчя із застосуванням ниток. Зараз в тренді методики, які допомагають омолодити зовнішність без використання скальпеля. Однією з них є нитки. Якщо раніше застосовувалися інертні нитки, які підтягували контур обличчя, то зараз застосовують волокна, які розсмоктуються. Вони не тільки покращують контур обличчя, підкреслюючи його овал, але і живлять шкіру вітамінами і мікроелементами. Крім того така маніпуляція малотравматична. Завдяки вмісту гіалуронової кислоти, поліпшується синтез колагену та еластину у клітинах.

Пластика

Переваги клініки пластичної хірургії Genesis

На відміну від більшості закладів, які женуться за грошима, клініка пластичної хірургії Genesis пропонує своїм пацієнтам унікальний сервіс, новітнє обладнання та сучасні методи вирішення проблем.

Переваги Genesis:

  • Основне завдання фахівців клініки Genesis – це підкреслити природні переваги жінки, не нав’язуючи сучасних стандартів краси. Адже не завжди великі губи і гострі вилиці пасують до слов’янського типу обличчя.
  • Висока кваліфікація лікарів. У клініці працюють лікарі вищої категорії, з великим досвідом і медичною освітою. Навіть малоінвазивні методики здійснюються лікарем, а не косметологом, який пройшов лише курс косметології.
  • Вирішення делікатних проблем, пов’язаних з недоліками статевих органів, що часто зустрічається після пологів з використанням епізіотомії.
  • Відмінний сервіс і хороша якість обслуговування.

У клініці можна вирішити не лише естетичні проблеми, але і покращити якість життя. У штаті клініки є флебологи, гінекологи та травматологи, що дозволяє усунути всі недоліки одразу.

*На правах реклами