Відомий український лікар-педіатр, а також письменник і телеведучий, Євген Комаровський назвав секретну зброю проти ГРВІ. За словами доктора, ймовірність заразитися зменшують повноцінне харчування, а також активний спосіб життя, сон, посмішка і гарний настрій.

Відповідна публікація з’явилася в мікроблозі лікаря в соціальній мережі Instagram в неофіційне міжнародне свято – Всесвітній день посмішок. Євген Комаровський звернув увагу своїх підписників, що загрозу ГРВІ зменшують правильне харчування, можливість висипатися, повноцінний раціон, гарний настрій і, звичайно ж, усмішка. Численні інтернет-користувачі назвали рекомендацію доктора правильною.

«Про виспатися і відпочити в точку. Завжди починаю хворіти, коли сильно втомилася», «Вірні слова! Головне посмішка!», «Це, точно доктор, перевірено на собі!» – пишуть шанувальники знаменитого телеведучого.

До речі, днями педіатр Євген Комаровський пожартував, що самим надійним способом профілактики грипу є життя на безлюдному острові, але оскільки таких місць на планеті не вистачає, слід згадати про другий по ефективності метод – вакцинацію.