Тим, хто скидає зайву вагу, не можна зловживати авокадо, оскільки цей фрукт містить велику кількість калорій і може тільки зіпсувати весь процес схуднення.

Про це розповіла дієтологиня Наталія Кошкіна у своєму блозі в Instagram, підкресливши водночас, що не варто відмовлятися від улюблених продуктів.

Однак, за словами Кошкіної, важливо не переїдати, щоб не нашкодити своїй фігурі. Вона стверджує, що авокадо є одним із найбільш небезпечних харчів, оскільки містить безліч поживних речовин, а отже й велику кількість калорій.

“Я неодноразово зустрічала жінок, які, вважаючи його корисним, за раз з’їдали цілий плід”, – написала Кошкіна.

Фахівчиня зазначила, що одне авокадо містить 320 калорій, що досить багато. Вона не рекомендує вживати увесь фрукт одразу, а обмежити себе лише його четвертою частиною.

View this post on Instagram

Когда вы снижаете вес, вам не нужно отказывать себе в любимых продуктах. Но нужно знать, сколько съесть, чтобы не навредить фигуре😉 Авокадо🥑 – один из «опасных» продуктов. Я неоднократно встречала женщин, которые, считая его полезным, за раз съедали целый плод. В авокадо много питательных веществ, которые нужны вашему телу. Но его легко переесть, особенно когда вы едите его, например, в виде гуакамоле! Вот сколько ккал содержит авокадо: Целое – 320 ккал ½ – 160 ккал ¼ – 80 ккал. Тем, кто снижает вес, я не рекомендую съедать больше 1/4 за раз. А вы любите авокадо)?

A post shared by Умное питание💎Наталья Кошкина (@nk.health) on

Джерело: Обозреватель