Зниженню шкідливого для здоров’я жиру на животі сприяє вживання термогенних продуктів, які знижують тягу до їжі, прискорюють обмін речовин і спалювання калорій.

Надлишковий жир на животі може мати серйозні наслідки для здоров’я, коли накопичується в такій мірі, що починає оточувати життєво важливі органи.

Подібне відкладення жиру асоціюється з серйозними захворюваннями, включаючи серцеві напади або інсульт, діабет, проблеми з печінкою. У свою чергу, дослідники, які виступили у виданні Springer Open, заявили, що скороченню жиру на животі допомагає пиття води, регулярні фізичні вправи та спорт, а також вживання термогенних продуктів.

“Термогенні продукти можуть допомогти прискорити обмін речовин і спалювання калорій за рахунок посилення термогенезу – процесу, при якому організм спалює отримані з їжею калорії, перетворюючи їх на тепло”, – констатують фахівці.

Які продукти слід включати до раціону, щоб швидше прибрати жир на животі?

  • Перець чилі.
  • Спеції, зокрема чорний перець.
  • Імбир.
  • Білок

Вчені відзначають, що людям, які прагнуть схуднути або прибрати жир на животі, слід збільшувати кількість білка в раціоні (насамперед, пісного та рослинного). Біло допомагає почуватися більш ситим – згідно з наявними даними, більш високе споживання білка знижує тягу до їжі на 60%. Також було встановлено, що споживання білка може підвищити метаболізм, збільшуючи кількість калорій, що спалюються.

Чому жиру на животі потрібно позбавлятися. Найчастіше такий жир є вісцеральним – він відкладається глибше, ближче до органів. Жирова тканина виробляє речовини, які можуть провокувати їхнє запалення.

Джерело: VTC.vn