Вітаміни допомагають жінкам підтримувати здоров’я і залишатися молодими та привабливими.

Чого хочуть жінки? Бути здоровими і красивими, мати доглянуту шкіру і шикарне волосся, не виглядати замученою, справлятися зі стресами, з легкістю переживати критичні дні і у віці «за 40» виглядати на 30. Щоб всього цього досягти, потрібно постаратися. Треба вести здоровий спосіб життя, бути фізично активною і, звичайно ж, правильно харчуватися, щоб поставляти в організм необхідну кількість вітамінів і мікроелементів.

Вітаміни для шкіри

Стреси, недосипання, довге перебування на сонці і зловживання косметичними засобами можуть нашкодити шкірі. Багато вітамінів є антиоксидантами (наприклад, А, Е, С). Це дуже важлива властивість допомагає шкірі пручатися несприятливим зовнішнім впливам. До вітамінів, які допоможуть шкірі залишатися здоровою, відносяться:

 • Вітамін А і бета-каротин покращує зовнішній вигляд шкіри, допомагає скоротити кількість дрібних зморшок, бореться з сухістю шкіри
 • Вітаміни групи В (В1, В2, В3, В6, В9, В10) відповідальні за зволоження шкіри, активно беруть участь у процесах її відновлення. Завдяки цим вітамінам у нас «виходить» гарний колір обличчя.
 • Вітамін С сприяє виробленню колагену, який необхідний для пружності шкіри. Регулює процеси пігментації, прискорює загоєння ран і синців.
 • Вітамін Е допомагає шкірі зберегти пружність, перешкоджає появі дрібних зморшок.
 • РР і F стимулюють захисні функції шкіри.
 • Вітамін D бере участь в процесах регенерації шкіри.
 • Вітамін Н (біотин). Його називають вітаміном краси. Він містить сірку, необхідну для шкіри, волосся і нігтів.
Читайте також:  Польза коллагена для кожи, суставов и общего состояния здоровья
Вітаміни для волосся

Гарне волосся – гордість будь-якої жінки. Для здоров’я волосся потрібні:

 • Вітамін А забезпечує волоссю здоровий блиск і бореться з їх випаданням. При нестачі цього вітаміну волосся стає сухим і ламким.
 • Вітамін С покращує кровообіг в капілярах, по яких кров надходить до волосяних цибулин.
 • Вітаміни групи В (В2, В3, В6, В9, В10) додають волоссю здоровий вигляд. Вони необхідні для нормального росту волосся, регулюють наявність пігменту у волоссі, борються з ранньою сивиною.
 • Вітамін Е допомагає волоссю зберігати привабливий вигляд, бере участь у процесах росту волосся.
Вітаміни для нігтів

Ми дуже засмучуємося, коли нігті стають ламкими і непривабливими на вигляд. Справитися з цією проблемою допоможуть вітаміни А, С, Е, Н.

Читайте також:  Витамины и минералы во время беременности
Вітаміни для жінок, яким за …

Жінкам старше 50 особливо важливо підтримати імунну систему в тонусі і уповільнити процеси старіння організму. У цьому їм допоможуть вітаміни с, групи В (В3, В6, В9, В12) Д та Е.

Щоб уникнути виникнення остеопорозу, який загрожує жінкам у віці, слід забезпечувати організм вітамінами К и D.

Вітаміни від втоми

Вітаміни від втомиЖінки втомлюються на роботі, втомлюються, займаючись домашніми справами, адже ще треба зробити необхідні покупки, допомогти дитині робити уроки і встигнути поспати. Всі ці «важливі» справи створюють стресові ситуації і викликають хронічне відчуття втоми. А втома для жінки майже завжди означає змучений вигляд. Щоб наш організм міг побороти негативний вплив стресових ситуацій, йому необхідно «мати під рукою» вітаміни.

«Безпосередньою причиною тривалої втоми є виснаження нервової системи. Однією з найчастіших причин цього є недостатній сон. Втома накопичується, після чого навіть тривалий відпочинок нездатний повноцінно відновити наші сили. Серед інших причин згадуються зловживання стимуляторами, шкідливі звички, неправильне харчування і т.д. Але в основі втоми лежить невідповідність надходження поживних речовин в нервову систему її витратам.

Читайте також:  Ортопедичне взуття для дітей: де купити та як обрати

Ми ставимо досить жорсткі вимоги до нашої нервової системи, забуваючи забезпечити її всім необхідним для її нормальної роботи. В першу чергу це стосується вітамінів групи В, іонів цинку і магнію », – розповідає Мар’єнко Катерина Миколаївна лікар Медичного центру« Верус ».

Збалансоване харчування забезпечить наш організм всіма необхідними вітамінами. Різноманітні овочі і фрукти, каші, молочні та м’ясні продукти допоможуть вам доставити в організм всі необхідні речовини. Якщо ж ви відчуваєте, що недоотримуєте вітамінної підтримки, можна застосовувати вітамінні комплекси. Але покладатися тільки на свої відчуття і самостійно прописувати собі вітамінні добавки не варто. Щоб підібрати собі правильну компонування вітамінів і дозування, потрібно звернутися до лікаря.

Кожна жінка може використовувати вітамінний потенціал для підвищення якості свого життя. Але не варто забувати, що надмірне вживання вітамінів може нашкодити здоров’ю. Не кидайтеся в крайності. Дійте виважено і обдумано. Забезпечуйте свій організм необхідними речовинами і отримуйте натомість довге життя без хвороб і проблем.