Лікування мозолів найкраще проводити в умовах косметологічного салону, де застосовують найбільш ефективні засоби з видалення грубої шкіри. Лікування мозолів в домашніх умовах доцільно при незначних мозолях.

Лікування мозолів на п’ятах

В даний час існує величезний арсенал медичних і косметологічних засобів, який успішно застосовується для лікування сухих мозолів. Навіть якщо мозолі на ваших п’ятах вже не перший рік, від цієї проблеми можна повністю позбутися.

Для лікування мозолів на ногах в косметологічних салонах можуть застосовуватися спеціальні апарати для видалення грубого шару мозолі. Для лікування також застосовуються кератолітичні засоби, до складу яких входить саліцилова кислота, луг, калійне мило та інші компоненти.

Читайте також:  Станозолол для начинающих и опытных спортсменов
Лікування мозолів на пальцях

Для лікування свіжих мозолів на пальцях можна скористатися маззю календули або спеціальним мозольним пластиром, який можна придбати в аптеці.

Лікування старих сухих мозолів на пальцях найкраще проводити в умовах косметологічного салону.

Для лікування сухих мозолів на ногах в косметичних салонах можуть використовувати метод заморожування рідким азотом, після чого мозоль видаляється лазером.

Лікування мозолів в домашніх умовах

Народні методи лікування мозолів можуть бути ефективними на початкових стадіях. Можна спробувати наступні рецепти народної медицини:

  • Мильно-содові ванночки. Налийте в тазик 1 л теплої води, розчиніть в ній 1 ч. ложку соди. Добре намильте ноги і потримайте їх у тазіку приблизно 15-20 хвилин, після чого потрібно потерти огрубілі ділянки шкіри пемзою. Досить буде 8-10 таких ванночок, щоб позбутися від мозолі.
  • Часник і оцет від мозолів. Візьміть 3 зубчики часнику, залийте їх 3 склянками винного оцту, і настоюєте протягом 2 тижнів. Зробіть компрес з часникового оцту, накладіть його на хворе місце, і залиште на ніч.
  • Прополіс від мозолів. Лікування мозолів в домашніх умовах можна проводити за допомогою прополісу. Прикладіть трохи прополісу до мозолі і прикріпіть його пластиром. Через кілька днів мозоль повинна зникнути.
Читайте також:  Що таке фільтр для води: переваги використання

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ СТОП?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТУФЛІ НА ПІДБОРАХ НАТИРАЮТЬ НОГИ

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПЕДИКЮР