ГоловнаНовини Здоров'яВітаміни впливають на тривалість життя

Вітаміни впливають на тривалість життя

Proceedings of the National Academy of Sciences опублікував огляд, складений співробітником Дослідного інституту дитячої лікарні Окленда доктором Брюсом Еймсом. Згідно з даними, представленими в цьому документі, вітаміни можуть впливати на тривалість життя.

Вітаміни

Еймс заявив, що 30 вітамінів і мінералів у певних співвідношеннях можуть допомогти збільшити тривалість життя, а також забезпечити людині здоров’я в літньому віці. Зокрема, вчений виділив набір білків, серед яких він обособил групу білків життєзабезпечення, а також групу «білків довголіття». Перші, на думку дослідника, важливі для підтримки основних фізіологічних процесів тіла, другі забезпечують допоміжні функції.

До речовин довголіття, як випливає з огляду, відносяться речовини, здатні впливати на регуляцію метаболізму уповільнення дегенеративних механізмів. В цьому плані на тривалість життя, на думку вченого, належать вітаміни K і D, поліненасичені омега-3 жирні кислоти, магній і селен. Ці вітаміни і мінерали сприяють пригніченню окислювальних процесів і відновленню ДНК, захисту серцево-судинної системи. Попередні дослідження Еймса показали, що люди з нестачею вітаміну К і селену в організмі мають підвищений ризик розвитку інфаркту та інсульту.

Читайте також:  Експерти назвали 10 правил більш швидкого схуднення

Крім цього, зазначив доктор Брюс Еймс, існують сполуки, які не відносяться до вітамінів і мінералів, – тим не менш, поряд з цими нутрієнтами сприяють збільшенню тривалості життя. До таких речовин вчений відніс таурин, ерготіонеїн, пірролохінолінхінон, лютеїн, зеаксантин, лікопен, альфа-каротин, бета-каротин, бета-криптоксантин і астаксантин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 ВІТАМІНИ, ЯКІ ПОТРІБНО ПРИЙМАТИ ПІСЛЯ 30 РОКІВ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News