Вівсянка на сніданок допомагає організму людини спалювати калорії протягом дня. На думку закордонних медиків, люди, які їдять хороші вуглеводи, такі як овес, мають більше енергії, втрачають більше ваги і їхній кишечник працює набагато краще.

За словами лікарів, якщо людина хоче покращити метаболізм та отримати достатню кількість енергії на початку дня, на сніданок обов’язково потрібно з’їсти вівсянку. Ця крупа чудово спалює калорії.

Справа в тому, що в ній міститься велика кількість клітковини, яка просто потрібна для правильної роботи кишечника. Вівсянка забезпечує відчуття ситості протягом тривалого періоду. До порції каші медики рекомендують додати трохи білка. Це можуть бути яєчні страви чи порція сиру.

При цьому лікарі рекомендують снідати протягом 40 хвилин після пробудження. Справа в тому, що в цей час найбільш активними є гормони, надниркові залози, шлунково-кишковий тракт. При цьому споживати лікар радить і білки і вуглеводи. У свою чергу, відмова від сніданку лікар називає найбільшою помилкою.

Ігнорування першого прийому їжі з дитячих років згодом не лише негативно позначається на фігурі, а й провокує серйозні проблеми зі здоров’ям. Це може загрожувати ожирінням, діабетом, атеросклерозом та іншими недугами.