ГоловнаНовини Здоров'яВиявлено умови продовження життя на десять років

Виявлено умови продовження життя на десять років

Вчені Гарвардського університету (США) довели, що корисна їжа, регулярні вправи, підтримання здорової ваги, відмова від куріння і помірне вживання алкоголю в сукупності збільшують очікувану тривалість життя більше ніж на десять років. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Біг

Фахівці проаналізували дані кількох багаторічних досліджень, в яких брали участь від 44 тис. до 78 тисяч осіб. Було оцінено вплив на тривалість життя факторів здорового способу життя, в тому числі півгодинних фізичних навантажень та індексу маси тіла, рівного 18,5-24,9 кг на квадратний метр. Виявилося, що в гіршому випадку для людей у віці 50 років очікуваний час життя становить 29 років для жінок і 25,5 років для чоловіків.

Читайте також:  Три захворювання, які з роками з'являться у любителя кави

Проте якщо людина веде здоровий спосіб життя, то тривалість життя в середньому досягає 87,6-93,1 року. При цьому роль відіграють усі п’ять факторів: правильне харчування, фізична активність, вага тіла, помірне вживання спиртних напоїв і відмова від куріння. Випробовувані цієї групи добровольців на 74 відсотка рідше вмирали в період дослідження, ніж ті, хто взагалі не дотримувався корисних звичок.

Джерело: Lenta.ru

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News