У світі науки давно встановлено, що цукор сам по собі не є причиною страшних хвороб і ранньої смерті.

Як випливає з наукової роботи американських дієтологів, цукор не варто вважати однозначно шкідливим продуктом. Сам по собі він не є причиною ніяких недуг, але надмірна його кількість дійсно шкідливо для організму. Дослідники уклали, що здорова людина в день може їсти до 50 грамів цукру, абсолютно не побоюючись за здоров’я.

Цукор, поряд з іншими вуглеводами, потрібен організму для нормальної роботи. Але варто враховувати, то цукор є в багатьох продуктах, наприклад, фруктах і овочах. Але солодкі груші вашій талії сантиметрів додадуть навряд чи, а ось велика кількість цукерок і тістечок – запросто. У солодощах не тільки дуже багато цукру, небезпека представляє і величезна кількість інших вуглеводів, які містяться в борошні, а також жири.

Читайте також:  Посмикування повік може бути ознакою серйозних захворювань

Тому об’їдатися смаколиками не можна-вони шкідливі для здоров’я і фігури. Фахівці радять їсти солодощі тільки в якості десерту, після основного прийому їжі. Замінювати повноцінний обід тортиком або шоколадним батончиком не можна – потрібну кількість калорій ви отримаєте, але поживна цінність солодощів близька до нуля. Тому краще завжди ласувати солодким після їжі, наприклад, через півгодини. Ситість дозволить вам не з’їсти зайвого, а організму не доведеться боротися з «вуглеводною атакою».

Є безліч хвороб і станів, коли вживання солодкого дійсно варто обмежити. Наприклад, налягати на солодощі категорично не рекомендують вагітним і годуючим жінкам, зокрема, через високий ризик розвитку алергії у малюка або самої мами. Також захоплюватися солодким не можна при цукровому діабеті, деяких формах харчових алергій, порушень метаболізму і ряді інших захворювань. Про протипоказання вам обов’язково повідомить лікар. (ЧИТАЙТЕ ДАЛІ)

Читайте також:  Бажаючим прожити понад 90 потрібен оптимізм