Біг – запорука гарного тіла, міцної імунної системи і бадьорого настрою. Сьогодні зовсім не обов’язково виходити на вулицю, щоб бігати. Тренуватися можна навіть в комфортних домашніх умовах. Щоб кожне заняття приносило максимум задоволення і користі, варто купити бігову доріжку. Вправлятися ви зможете в зручний для вас час, не доведеться переносити тренування через несприятливі погодні умови. Звичайно, важливо відповідально підійти до вибору тренажера, визначити свої цілі і пріоритети.

Механічна або електрична бігова доріжка – яка більше підійде для пробіжки?

Вибираючи обладнання для дому, звичайно, хочеться, щоб воно було простим в управлінні, займало небагато вільної площі, виконувало поставленні завдання і служило вірою і правдою не один рік. Сучасний ринок кардіо обладнання пропонує вироби механічні і електричні. У чому ж основні відмінності?

  • Механічні бігові доріжки «розганяються» зусиллями спортсмена, тому вам доведеться добре попітніти, щоб привести полотно в дію. Як тільки ви зупинитеся, стрічка зупиниться разом з вами. Як правило, в таких агрегатах не передбачена амортизація, що підвищує навантаження на ноги і спину. Тільки ви контролюєте швидкість руху, задаєте ритм і інтенсивність. Одна з головних переваг – відносно невисока вартість. Якщо ви зупините свій вибір на такому варіанті, зверніть увагу на моделі з магнітним гальмуванням. Магніт дозволяє створити додатковий опір, що робить сам процес гальмування м’яким, дозволяючи уберегти від травм.
  • Електричні бігові доріжки потрібно підключати до електромережі, полотно приводиться в дію за рахунок вбудованого електромотора. Ви маєте можливість контролювати кут нахилу, задавати потрібну швидкість в процесі тренування, не опускаючись на підлогу. Завдяки наявності різних тренувальних програм, ви можете вибрати ту, що найбільше підходить поставленим цілям: зниження ваги, реабілітація, підвищення рівня витривалості. Практично всі сучасні кардіотренажери оснащені монітором, на якому відображаються результати занять: довжина пройденої дистанції, пульс, кількість витрачених калорій і інші параметри. Наявність амортизації, плавний хід, відмінний функціонал простота експлуатації – безперечні плюси електричних моделей. Висока вартість, споживання електроенергії і немаленькі габарити – мінуси.

Що необхідно знати, вибираючи бігову доріжку для дому?

Якщо ви не просто хочете купити кардіотренажер, а впритул підійшли до цього питання, слід визначитися з наступними факторами:

  1. Місце. Сама по собі агрегат немаленький, тому для установки потрібний вільний простір. Якщо ж з квадратними метрами дуже туго, але ви мрієте про пробіжки вдень і вночі, зверніть увагу на складані пристрої.
  2. Тип тренування. Хочете тренуватися для власного задоволення, скинути зайву вагу, підготувати себе до силового тренінгу – дані параметри також впливають на вибір обладнання.
  3. Бюджет. Скільки коштує бігова доріжка? Найпростіші варіанти відрізняються невисокою ціною, мають самий мінімум тренувальних програм (або зовсім можуть їх не мати, наприклад, механічні агрегати). Кардіотренажери від іменитих виробників характеризуються високою якістю, витримують інтенсивні навантаження, тому рекомендується віддати перевагу більш надійним, але перевіреним тренажерам, які будуть служити вам не один рік.
  4. Технічні характеристики. Якщо ви вже прийшли в магазин, то, напевно, встигли заздалегідь вивчити детально всі моменти, почитати відгуки, проконсультуватися у професіоналів. Потужність, розмір полотна, амортизація, стійкість, панель управління, додаткові функції – основні параметри, про які не слід забувати. Все індивідуально і залежить виключно від ваших особистих переваг, пріоритетів, можливостей.

Заняття на бігових доріжках корисні для людей, які хочуть розпрощатися із зайвими кілограмами, поліпшити роботу дихальної та серцево-судинної системи, зміцнити імунітет і привести тіло в тонус.

Великий вибір бігових доріжок пропонуємо на Shop.interatletika.com – Інтернет-магазин домашніх тренажерів.

Біжимо назустріч досконалим формам і міцному здоров’ю!

*На правах реклами