Вживання деяких категорій продуктів може привести до погіршення роботи мозку і виникнення депресії.

Також у майбутньому вони можуть вплинути на виникнення деменції, повідомила в Instagram фітнес-коуч Олена Кален. У список таких небезпечних страв потрапили знежирені.

Людський мозок на 70% складається з жирової тканини. Повне виключення жиру з їжі збільшує ризик розвитку емоційної втоми й агресивності. Також знежирені продукти містять ароматизатори і шкідливі добавки.

Чіпси і сухарики через високий вміст транс-жирів погано впливають на увагу і пам’ять, а також знижують працездатність. Замість них краще вживати хлібці.

Бургери й інший фаст-фуд зазвичай містять багато солі і жиру. Регулярне вживання погіршує когнітивні здібності, ще вони сприяють розвитку хвороби Альцгеймера. Замінити їх краще сендівчами з курячої грудки.

Читайте також:  Деменція: наявність двох системних захворювань збільшує шанси втричі

Газовані напої також погіршують пам’ять, а якщо вони ще й солодкі, то ризики отримати інсульт і ожиріння сильно збільшуються.

Десерти, незважаючи на поширений міф про необхідність цукру для мозку, теж краще замінити натуральним чорним шоколадом або мармеладом, тому що цукор призводить до зайвої збудливості і тривожності.

“Куплені солодощі можна замінити на гіркий шоколад, натуральний мармелад і мед. Ці продукти багаті на корисні амінокислоти і вітамінами, які стимулюють мозкову активність”, – уточнила фітнес-коуч.

https://www.instagram.com/p/BxwikuOHnMx/?utm_source=ig_web_copy_link

Джерело: Обозреватель