Вживання деяких продуктів може негативно позначитися на стані шкіри. Списком таких продуктів поділилася нутриціолог Христина Журавльова.

До їх числа експерт віднесла солодощі, що провокують підйом інсуліну і рівня цукру в крові, що викликає запалення і підвищене виділення себума – шкірного сала. Це стає причиною появи прищів і акне на обличчі, розповіла Журавльова в бесіді з РИА Новости Спорт в п’ятницю, 12 листопада.

Негативно вплинути на стан шкіри можуть і молочні продукти. За словами експерта, лактоза-молочний цукор-надає молоку солодкий смак і “годує” умовно-патогенну флору людини, викликаючи такі проблеми зі шкірою, як кандидоз.

Читайте також:  Носіння навушників цілий день може бути небезпечно для здоров'я

“Молочка містить інсуліноподібний фактор росту, спричиняє зростання тестостерону, а він призводить до зростання інсуліну, що підвищує кількість дигідротестостерону, від чого з’являються проблеми зі шкірою і волоссям”, – пояснила нутриціолог. Людям з акне, кандидозом, атопічним дерматитом і синдромом полікістозних яєчників молочну продукцію експерт радить не вживати.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News