Чи дійсно вам потрібно виконувати напружені тренування, щоб спалити багато калорій, чи достатньо тривалої прогулянки? Тут ви можете дізнатися скільки калорій спалює ваш організм під час ходьби.

Якщо ви хочете спалити калорії, це не обов’язково має бути трудомістке і виснажливе тренування. У повсякденному житті є багато можливостей зробити це.

Одним із прикладів є просто ходьба. Це може бути прогулянка або просто прогулянка від А до Б. Тому варто час від часу залишати машину вдома і йти пішки.

Скільки саме калорій ви спалюєте під час ходьби, залежить від різних факторів, таких як ваша вага та тривалість ходьби.

“Наприклад, ви спалите 109 калорій за 30-хвилинну неквапливу прогулянку, якщо важите 70 кг. Будь-хто, хто важить 80 кг, спалить 124 калорії під час ходьби за той же період часу. За допомогою простого у використанні калькулятора калорій ви можете визначити, як довго вам потрібно ходити, щоб спалити достатньо калорій та підтримувати свою вагу або навіть трохи схуднути”, – каже лікар-нутриціолог Бєляєва Лана.

Читайте також:  Лікар порадила не їсти деякі продукти при застуді

Потреби в калоріях у всіх різні

Якщо ви хочете спалювати калорії при ходьбі у повсякденному житті та схуднути, вам слід знати, наскільки високою є ваша потреба в калоріях. Це варіюється від людини до людини.

Ваше тіло завжди використовує калорії для підтримки життєво важливих функцій організму. Ця кількість енергії, необхідна організму, називається базальним рівнем метаболізму.

Функції, які необхідно підтримувати, включають регулювання температури тіла та травлення. Але й інші органи, які постійно працюють, теж потребують енергії. Наскільки високий основний обмін речовин, залежить від статі, віку, зростання та ваги.

“Щоб дізнатися свої потреби в калоріях, вам необхідно додати до базального рівня метаболізму так звану продуктивність метаболізму. Швидкість метаболізму – це кількість калорій, яку організм спалює під час звичайної повсякденної діяльності. Не йдеться про енергію, необхідну організму для занять спортом”.

Читайте також:  Названо очевидні продукти, які підвищують артеріальний тиск

Щоб підтримувати свою вагу, ви можете постачати своє тіло тільки такою кількістю енергії у вигляді калорій, яка йому потрібна для загального рівня основного обміну та швидкості метаболізму для досягнення результатів, або ви можете спалювати додаткові калорії, якщо ви постачаєте своє тіло більшою кількістю енергії, ніж потрібно.

Ви можете отримати огляд ваших індивідуальних потреб у калоріях за допомогою калькулятора енергетичних потреб.

Хороші новини: якщо у повсякденному житті ви проходите більшу відстань, ви не просто спалюєте калорії під час ходьби.

“Чим більше ви ходите, тим більше м’язів ви нарощуєте з часом”.

Більше м’язової маси означає вищий рівень основного обміну у довгостроковій перспективі і, отже, більша витрата калорій.

Читайте також:  Бронхіт чи пневмонія? Лікар назвав важливі відмінності