Про чоловічий статевий член ходить неймовірна кількість міфів. Часто подібні стереотипи прямо або побічно завдають шкоди здоров’ю, як психічному так і фізичному. Щоб допомогти уникнути домислів, ми вирішили розвіяти найбільш укорінені міфи про чоловічу гідність.

Міф № 1. Чим більший чоловічий статевий член, тим більше задоволення від сексу

Правда: Найчистіша правда! Про «розмір не має значення» говорять тільки володарі скромних чоловічих достоїнств і їх незадоволені подруги.

Правда, без іронії: Насправді для дівчини важливий не стільки розмір, скільки діаметр пеніса, так як вхід у піхву багатий нервовими закінченнями. Що ж до ідеального розміру, то більшість жінок назвало оптимальним 14-15-сантиметрові органи – і лише 6% зізналися, що мріють про чоловіків з гігантськими причандаллям. І до речі, щоб уникнути комплексів, ви можете прочитати про останні результати досліджень щодо того, яким насправді є середній розмір статевого члена у світі.

Міф № 2. Розмір статевого члена можна визначити за зовнішніми ознаками

Правда: Цей міф широко поширений серед прекрасної половини людства. Нібито визначити розмір статевого члена можна за розміром носа чоловіка, його стоп, довжині безіменного пальця та іншими ознаками. Також існує думка, що чим голосніший шум струменя під час чоловічого сечовипускання, тим більша чоловіча гідність.

Не хотілося б розчаровувати дівчат, але всі ці міфи не мають під собою жодної підстави. Так що розмір статевого члена – це завжди сюрприз. Приємний, чи ні, залежить від очікувань кожної конкретної особи.

Вам буде цікаво: Розмір піхви і інтимне життя

Чоловічий статевий член: міфи, яким не можна вірити

Міф № 3. Чоловічий статевий член зменшується з віком

Правда: Зменшується він не з віком, а з набраними кілограмами – якщо до зрілого віку запустити себе настільки, що основа пеніса сховається в жирових тканинах на животі. Насправді статевий член може скоротитися в розмірах тільки в разі серйозних травм при сексі або патологій, які зустрічаються не так вже й часто.

Міф № 4. Після обрізання чоловічий статевий член стає меншим

Правда: В даному випадку правда така, що циркумцизія (обрізання крайньої плоті) – це за великим рахунком нескладна операція. І найчастіше вона проводиться не найбільш досвідченими хірургами, що іноді призводить до лікарських помилок. Наприклад, якщо буде видалено занадто багато шкіри з крайньої плоті, то після загоєння ерегованому члену не буде вистачати плоті, що призведе до його тимчасового зменшення.

Однак не все так страшно. Людська шкіра – досить еластичний орган, і через деякий час розтягується до потрібних розмірів.

Чоловічий статевий член: міфи, яким не можна вірити

Міф № 5. Чоловічий статевий член можна «прокачати» як і будь-який інший м’яз

Правда: Статевий член складається з печеристих тіл, які під час ерекції заповнюються кров’ю, і ніяка мускулатура в цьому процесі не бере участь. Стійку ерекцію забезпечує нормальний стан судин.

Погана новина: Судини статевого члену схильні до всіх захворювань серцево-судинної системи людини, і уражаються вони значно раніше, ніж судини інших органів і тканин. Тобто проблеми з ерекцією як би натякають, що необхідно терміново переглянути ставлення до свого здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНІСА: МІФИ І РЕАЛЬНІСТЬ

ПОШИРЕНІ ПРИЧИНИ ІМПОТЕНЦІЇ

МІФИ ПРО ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я І ГІДНІСТЬ