Прийом їжі в різний час збільшує ризик розвитку геморагічного інсульту. Він є крововиливом у мозок і є найбільш небезпечним видом гострого мозкового порушення.

Дослідники з Великобританії дійшли висновку, що ризик геморагічного інсульту або крововиливу в мозок збільшується, якщо ви вечеряєте в різний час, передає Express.

Вчені спостерігали за зв’язком між часом вечірнього прийому їжі та ризиком смертності від серцево-судинних захворювань, включаючи і геморагічний інсульт. Спостереження охопили понад 28,5 тисячі чоловіків і 43,2 тисячі жінок, які не страждають від хвороб серця і судин, а також пухлин. Учасникам дослідження було від 40 до 79 років.

Їх розділили на три групи: отримували вечерю до 8 вечора, що брали вечерю після 8 вечора, і отримували останній прийом їжі в різний час. Результати дослідження показали, що саме остання група мала найвищий ризик того самого геморагічного інсульту і смертності від нього.

Крім того, виявлено зв’язок між нерегулярним часом вечері та ризиком інсульту в цілому, а також смертністю від серцево-судинних захворювань у людей із підвищеним індексом маси тіла.

Нагадаємо, що інсульти бувають ішемічними, викликаними тромба в мозку, або геморагічні, спровоковані розривом кровоносних судин у мозку. Останній тип зустрічається набагато рідше, але він є найнебезпечнішим, найчастіше викликаючи смерть або тяжкі паралічі. При ішемічному інсульті своєчасна допомога часто дозволяє повністю позбавити пацієнта наслідків, але при геморагічному інсульті такого, на жаль, не буває.