Іноді чоловіки займаються сексом не за своїм бажанням, щоб уникнути неприємних взаємодій і виправдати очікування, які пред’являються сильній статі, передає The Daily Mail. Співробітники Університету Нью-Йорка опитали студентів чоловічої статі, які розповіли, що соціальний тиск змушує чоловіків займатися сексом. Тобто в суспільстві є стереотип, що мужні чоловіки завжди займаються сексом. І це змушує багатьох йти на небажаний контакт.

Учасники експерименту буквально говорили про таке: “Вважається, що чоловік повинен отримувати задоволення від сексу при будь-яких умовах”, “Чоловік не може відмовити жінці, якщо та проявляє інтерес”.

Наводяться дані іншого дослідження – Університету Бірмінгема. Його співробітники теж спробували розібратися в причинах небажаного сексу. Виявилося, чоловіки часто плутають сексуальний інтерес за згодою (так званий комплекс “немає означає так”).

Ситуація така: як тільки починається якесь взаємодія з людиною, який начебто хоче сексу, народжується бажання взаємодіяти на одному рівні. Підсумок – в секс може бути залучений чоловік, який, насправді, його не бажав. Також жінки нерідко вважають, що вже в процесі взаємодії не можна сказати “ні”.

Джерело: meddaily