ГоловнаНовини Здоров'яПсихологи зрозуміли, чому іноді люди займаються сексом всупереч своєму бажанню

Психологи зрозуміли, чому іноді люди займаються сексом всупереч своєму бажанню

Іноді чоловіки займаються сексом не за своїм бажанням, щоб уникнути неприємних взаємодій і виправдати очікування, які пред’являються сильній статі, передає The Daily Mail. Співробітники Університету Нью-Йорка опитали студентів чоловічої статі, які розповіли, що соціальний тиск змушує чоловіків займатися сексом. Тобто в суспільстві є стереотип, що мужні чоловіки завжди займаються сексом. І це змушує багатьох йти на небажаний контакт.

Учасники експерименту буквально говорили про таке: “Вважається, що чоловік повинен отримувати задоволення від сексу при будь-яких умовах”, “Чоловік не може відмовити жінці, якщо та проявляє інтерес”.

Наводяться дані іншого дослідження – Університету Бірмінгема. Його співробітники теж спробували розібратися в причинах небажаного сексу. Виявилося, чоловіки часто плутають сексуальний інтерес за згодою (так званий комплекс “немає означає так”).

Ситуація така: як тільки починається якесь взаємодія з людиною, який начебто хоче сексу, народжується бажання взаємодіяти на одному рівні. Підсумок – в секс може бути залучений чоловік, який, насправді, його не бажав. Також жінки нерідко вважають, що вже в процесі взаємодії не можна сказати “ні”.

Джерело: meddaily