Вживання пекучого перцю може привести до зміцнення здоров’я серця. Зокрема, дослідники з’ясували, що при активному поглинанні перцю чилі ймовірність смерті від інфаркту знижується на 40%.

Чергове дослідження показало користь пекучого перцю чилі для здоров’я людини. З’ясувалося, що любителі цієї спеції мають більш міцне серце. Дослідження проводилося вченими з Середземноморського неврологічного інституту в Італії, а участь у ньому взяли 25 000 чоловік. Протягом 8 років дослідники спостерігали за їх здоров’ям і харчовими уподобаннями. З’ясувалося, що ризик смерті від інфаркту знижується на 40% серед тих, хто вживав перець чилі не рідше чотирьох разів на тиждень.

При цьому ймовірність піти з життя від інсульту зменшилася більш ніж наполовину. Автори дослідження, на жаль, не змогли точно відповісти на питання, що саме в перці чилі забезпечує такий дивовижний результат. А ця відповідь згодилася б людям, які не переносять гострої їжі, але хотіли б отримати такі ж переваги. В цілому, деякі дієтологи вважають, що пекучий перець це маркер загального здоров’я і правильних харчових переваг.

Люди, які регулярно вживають пекучий перець, ймовірно, поглинають і більшу кількість свіжої їжі. Пекучий перець часто використовується для того, щоб їсти домашні страви, а не ті, що продаються в супермаркетах. Так що, цілком можливо, користь йде не власне від перцю, а від загального способу життя, який ведуть люди, які вибирають цю приправу. Але все одно, тим, хто любить гостре, можна продовжувати слідувати своїм звичкам.

Джерело: We are Iowa