Білок у деяких сортах молока може виділяти шлункові гормони, що посилюють відчуття ситості.

Незважаючи на зростання метаболічних захворювань у всьому світі, існує непохитне прагнення боротися з поширеністю діабету. На щастя, дослідження показують, що навіть невеликі зміни у розпорядку дня можуть значно змінити перебіг хвороби. Мабуть, найкращим напоєм для контролю рівня цукру в крові є вода, тому що вона дозволяє вивести з крові більший обсяг глюкози. Деякі дослідження показали, що молоко, збагачене білком, може тривалий вплив на рівень цукру в крові, пише Express.

Молоко, яке споживається з пластівцями для сніданку, значно знижує рівень цукру в крові протягом дня.

Вчені зробили спостереження після оцінки дії молока з високим вмістом білка. Вони виявили, що вживання молока із сироватковим білком має найбільший вплив на контроль рівня цукру в крові. Мета дослідження полягала у вивченні впливу вживання молока з високим вмістом білка на почуття ситості після першого та другого прийому їжі протягом дня. Концентрація сироваткового білка в молоці може бути сприятливою з кількох причин.

Перетравлення таких білків, які природно присутні в молоці, сприяє вивільненню шлункового гормону, який уповільнює травлення і збільшує почуття ситості.

Сироватковий протеїн дозволяє швидко досягти ефекту, тоді як казеїн продовжує вплив на рівень цукру в крові. Коли споживання сироваткового протеїну збільшилося за сніданком, вчені помітили лише скромну різницю у кількості їжі, яка споживається за обідом.

Молоко з підвищеною часткою сироваткового білка помірно впливає на рівень глюкози в крові перед обідом, досягаючи значного зниження, ніж при використанні звичайного молока.