Одержання достатньої кількості рідини розбавляє шлункову кислоту та вимиває токсини з організму.

Вночі організм відновлюється та розщеплює токсини, які вранці залишають тіло разом із відходами. Коли ви випиваєте склянку води вранці натще, то допомагаєте своєму організму вимивати шкідливі речовини – це сприяє активному виробництву м’язових клітин та клітин крові.

Обмін речовин. Питна вода натще збільшує швидкість метаболізму до 24 відсотків. Вищий метаболізм також означає кращу систему травлення. Схуднути, наприклад, набагато простіше, якщо ви швидше перетравлюєте їжу.

Порада дієтологів: краще пити воду не холодною, а теплою.

Зменшуються печія та розлад шлунка. Розлади травлення викликаються підвищеною кислотністю у шлунку. Питна вода натще, як тільки ви встаєте вранці, розбавляє кислоту і запобігає печії. Крім того, шлунок готується до сніданку.

Читайте також:  Високий холестерин: симптом на шкірі попередить про проблеми з судинами

Поліпшується стан шкіри та волосся. Зневоднення призводить до передчасних зморшок і розширення пір, тоді як вода натще значно стимулюють кровообіг, покращує колір шкіри. Що стосується волосся, вживання достатньої кількості вологи важливе і для них – вода становить чверть ваги волосся, зволожує їх зсередини.

Профілактика каменів у нирках та інфекції сечового міхура. Пити воду відразу після пробудження також важливо, щоб уникнути каменів у нирках та інфекцій сечового міхура. Рідина розбавляє шлункову кислоту та вимиває токсини з організму, що може бути причиною каміння у нирках, інфекцій сечового міхура.

Зміцнення імунітету. Вживання води натще допомагає підтримувати баланс лімфатичної системи, роблячи організм менш сприйнятливим до патогенів та хвороб.

Читайте також:  Медики перерахували 5 шкідливих звичок, які призводять до ранньої сивини